کوشی سامسونگ Galaxy S26 FE یا A57؛ کدام ارزش خرید بیشتری دارد؟ مقایسه کامل
اگر بین Galaxy S26 FE و Galaxy A57 مردد شدهاید، احتمالاً به یک پاسخ ساده مثل «کدام گوشی بهتر است؟» قانع نمیشوید. سؤال مهمتر این است که کدام گوشی برای پولی که امروز در بازار ایران پرداخت میکنید، ارزش خرید بیشتری دارد؟
این دو گوشی در نگاه اول شباهت زیادی دارند؛ هر دو نمایشگر 6.7 اینچی 120 هرتزی، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، باتری نزدیک به 5000 میلیآمپرساعت، استاندارد IP68 و طراحی مدرن سامسونگ دارند. اما وقتی دقیقتر بررسی کنید، S26 FE در بخشهایی مثل پردازنده، دوربین تلهفوتو، شارژ بیسیم، DeX و طول پشتیبانی نرمافزاری یک پله بالاتر قرار میگیرد.
در طرف مقابل، Galaxy A57 سبکتر است، باتری 5000 میلیآمپرساعتی دارد و برای کاربری روزمره بخش بزرگی از امکاناتی را که بیشتر کاربران واقعاً به آن نیاز دارند، با هزینه پایینتر در اختیار میگذارد.
در این مقاله از موبایل هادی قرار نیست صرفاً مشخصات دو گوشی را کنار هم بچینیم. قرار است بررسی کنیم S26 FE در چه شرایطی ارزش پرداخت بیشتر را دارد و در چه شرایطی A57 خرید منطقیتری است.
نکته مهم: به دلیل نوسان قیمت گوشی در ایران، در این مقاله هیچ قیمت ثابتی درج نشده است. ارزش خرید این دو مدل باید بر اساس اختلاف قیمت روز در زمان خرید سنجیده شود.
Galaxy S26 FE یا A57؛ جواب سریع
اگر فقط یک جواب کوتاه میخواهید:
- گوشی قویتر و کاملتر: Galaxy S26 FE
- گوشی سبکتر و اقتصادیتر: Galaxy A57
- برای بازی و کارهای سنگین: Galaxy S26 FE
- برای زوم و پرتره: Galaxy S26 FE
- برای شارژ بیسیم: Galaxy S26 FE
- برای استفاده روزمره و کنترل هزینه: Galaxy A57
- اگر اختلاف قیمت دو مدل زیاد باشد: A57 معمولاً انتخاب منطقیتری است
- اگر اختلاف قیمت کم باشد: S26 FE ارزش بیشتری پیدا میکند
پس از همین ابتدا یک نکته مهم را در نظر بگیرید: S26 FE بهتر است، اما A57 لزوماً خرید بدتری نیست.
مقایسه مشخصات Galaxy S26 FE و Galaxy A57
| ویژگی | Galaxy A57 | Galaxy S26 FE |
|---|---|---|
| رده محصول | میانرده ردهبالا | FE نزدیک به پرچمدار |
| نمایشگر | 6.7 اینچ Super AMOLED Plus | 6.7 اینچ Dynamic AMOLED 2X |
| نرخ نوسازی | 120Hz | 120Hz |
| پردازنده | Exynos 1680 | Exynos 2500 |
| رم | بسته به نسخه 8 یا 12 گیگابایت | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | بسته به بازار | 128 / 256 / 512 گیگابایت |
| دوربین اصلی | 50MP + OIS | 50MP + OIS |
| دوربین اولتراواید | 12MP | 12MP |
| دوربین سوم | 5MP Macro | 8MP Telephoto + OIS |
| زوم اپتیکال | ندارد | 3X |
| دوربین سلفی | 12MP | 12MP |
| باتری | 5000mAh | 4900mAh |
| شارژ سیمی | 45W | 45W |
| شارژ بیسیم | ندارد | 15W |
| مقاومت | IP68 | IP68 |
| وزن | 179 گرم | 193 گرم |
| سیستمعامل هنگام عرضه | Android 16 / One UI 8.5 | Android 17 / One UI 9 |
| پشتیبانی نرمافزاری | 6 نسل OS + 6 سال امنیت | 7 نسل OS + 7 سال امنیت |
| Samsung DeX | ندارد | دارد |
طراحی و کیفیت ساخت؛ A57 یا S26 FE؟

سامسونگ در هر دو مدل از طراحی مدرن و ساختار مقاوم استفاده کرده است، اما A57 در بخش طراحی یک برگ برنده مشخص دارد: وزن کمتر و بدنه باریکتر.
Galaxy A57 حدود 179 گرم وزن و 6.9 میلیمتر ضخامت دارد. S26 FE با وزن حدود 193 گرم و ضخامت 7.4 میلیمتر کمی سنگینتر و ضخیمتر است.
این تفاوت برای کسی که گوشی را ساعتها در دست نگه میدارد، مخصوصاً هنگام وبگردی، شبکههای اجتماعی یا مطالعه، قابل توجه است.
مزیت A57 در طراحی
- سبکتر
- باریکتر
- خوشدستتر برای استفاده طولانی
- استاندارد IP68
- Gorilla Glass Victus+ در ساختار دستگاه
مزیت S26 FE در طراحی
- جایگاه بالاتر در خانواده Galaxy
- طراحی نزدیکتر به سری S
- بدنه مقاوم و IP68
برای بازار ایران، اگر وزن و راحتی در دست برایتان مهمتر از امکانات اضافه است، A57 در این بخش انتخاب جذابتری است.
نمایشگر؛ آیا S26 FE واقعاً بهتر دیده میشود؟
هر دو گوشی نمایشگر 6.7 اینچی و نرخ نوسازی 120 هرتز دارند؛ بنابراین در استفاده روزمره هر دو تجربه بسیار روانی ارائه میکنند.
تفاوت اصلی در نوع پنل است. A57 از Super AMOLED Plus استفاده میکند و S26 FE به Dynamic AMOLED 2X مجهز شده است.
S26 FE در مشخصات رسمی خود روشنایی حداکثر 1900 نیت را نیز ارائه میکند؛ بنابراین در فضای روشن و محیط بیرون، نمایشگر آن برای کاربرانی که به روشنایی بالا اهمیت میدهند جذابتر است.
برای تماشای فیلم، شبکههای اجتماعی و بازی، هر دو مدل عملکرد خوبی دارند؛ بنابراین فقط به خاطر 120 هرتز نباید پول بیشتری برای S26 FE پرداخت کنید، چون A57 هم همین نرخ نوسازی را دارد.
پردازنده؛ مهمترین تفاوت S26 FE و A57

اینجا فاصله دو گوشی محسوستر میشود.
Galaxy A57 به Exynos 1680 مجهز شده است، در حالی که S26 FE از Exynos 2500 استفاده میکند.
در کارهای عادی مثل واتساپ، اینستاگرام، مرور وب، تماشای ویدئو و استفاده روزانه، هر دو گوشی سریع و روان هستند. اما در بازی، چندوظیفگی سنگین، پردازش ویدئو و کارهای طولانیتر، S26 FE به دلیل پردازنده قویتر دست بالاتر را دارد.
آزمونهای مستقل اولیه نیز اختلاف قابل توجهی در توان پردازشی این دو دستگاه نشان میدهند. با این حال، اگر کاربری شما معمولی است، بخش زیادی از این اختلاف ممکن است در استفاده روزمره به چشم نیاید.
برای بازی کدام را بخریم؟
S26 FE.
اگر بازی بخش مهمی از استفاده شماست، پردازنده قدرتمندتر آن انتخاب منطقیتری است.
در عین حال، برای کاربری که صرفاً گاهی بازی میکند، A57 هم میتواند تجربه مناسبی ارائه دهد و لزوماً خرید S26 FE ضروری نیست.
رم و حافظه؛ یک مزیت قابل توجه برای A57
نکتهای که هنگام خرید باید به آن توجه کنید، مقدار رم است.
A57 در بعضی بازارها با ترکیبهای 8 و 12 گیگابایت رم عرضه میشود. S26 FE در مشخصات رسمی خود با 8 گیگابایت رم ارائه شده است.
برای کاربری عادی این اختلاف الزاماً تعیینکننده نیست، اما اگر برنامههای زیادی را همزمان باز نگه میدارید یا گوشی را برای چند سال استفاده میکنید، نسخه رم بالاتر A57 میتواند برایتان جذاب باشد.
اما یک نکته: حافظه و رم بسته به بازار عرضه ممکن است متفاوت باشند؛ هنگام خرید، نسخه دقیق موجود را بررسی کنید.
دوربین؛ S26 FE اینجا برتری مهمی دارد

اگر تنها به دوربین اصلی نگاه کنیم، هر دو گوشی از یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با OIS استفاده میکنند.
اما دوربین سوم تفاوت بزرگی ایجاد میکند:
| دوربین | Galaxy A57 | Galaxy S26 FE |
|---|---|---|
| اصلی | 50MP + OIS | 50MP + OIS |
| اولتراواید | 12MP | 12MP |
| سوم | 5MP Macro | 8MP Telephoto + OIS |
| زوم اپتیکال | ندارد | 3X |
در A57 دوربین سوم برای عکاسی ماکرو استفاده میشود، اما S26 FE یک تلهفوتوی واقعی با زوم اپتیکال 3 برابر دارد.
برای بیشتر کاربران، تلهفوتو در استفاده واقعی کاربردیتر از یک دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی است؛ مخصوصاً برای پرتره، عکاسی از سوژههای دور، سفر و ثبت جزئیات بدون نزدیک شدن به سوژه.
بنابراین اگر دوربین یکی از معیارهای اصلی شماست، S26 FE انتخاب کاملتری است.
یک نکته مهم درباره کیفیت عکس
همعدد بودن دوربین اصلی به معنی یکسان بودن کیفیت تصاویر نیست. اندازه سنسور، لنز، فوکوس، پردازش تصویر و نرمافزار هم روی نتیجه نهایی اثر دارند.
بنابراین اگر دوربین برایتان خیلی مهم است، بهتر است فقط جدول مگاپیکسل را ملاک قرار ندهید.
باتری؛ A57 یا S26 FE؟
از نظر ظرفیت، A57 کمی جلوتر است.
Galaxy A57 به باتری 5000 میلیآمپرساعتی مجهز است و S26 FE باتری 4900 میلیآمپرساعتی دارد.
هر دو دستگاه از شارژ سیمی 45 واتی پشتیبانی میکنند؛ بنابراین از نظر سرعت شارژ سیمی اختلاف بنیادی بین آنها وجود ندارد.
سامسونگ برای هر دو مدل زمان پخش ویدئوی طولانی را اعلام کرده، اما در استفاده واقعی عواملی مثل روشنایی صفحه، بازی، آنتندهی، استفاده از 5G و نوع برنامهها روی دوام باتری اثر میگذارند.
برنده باتری؟
از نظر ظرفیت: A57.
از نظر امکانات شارژ: S26 FE.
شارژ بیسیم؛ یکی از تفاوتهای مهم
اگر در خانه یا محل کار از شارژر بیسیم استفاده میکنید، این بخش میتواند تصمیم شما را مشخص کند.
Galaxy S26 FE از شارژ بیسیم 15 واتی و Wireless PowerShare پشتیبانی میکند، اما A57 چنین قابلیتی ندارد.
این قابلیت برای همه ضروری نیست، ولی اگر قبلاً لوازم جانبی بیسیم دارید یا شارژ بدون کابل برایتان مهم است، پرداخت هزینه بیشتر برای S26 FE منطقیتر میشود.
نرمافزار و آپدیت؛ S26 FE یک قدم جلوتر
یکی از مزیتهایی که ممکن است در زمان خرید به چشم نیاید، مدت پشتیبانی نرمافزاری است.
Galaxy A57 با Android 16 و One UI 8.5 عرضه شده و سامسونگ برای آن تا 6 نسل ارتقای سیستمعامل و 6 سال بهروزرسانی امنیتی اعلام کرده است.
Galaxy S26 FE با Android 17 و One UI 9 عرضه میشود و سامسونگ برای آن 7 نسل ارتقای سیستمعامل و 7 سال بهروزرسانی امنیتی در نظر گرفته است.
اگر قصد دارید گوشی را برای مدت طولانی نگه دارید، این مزیت S26 FE ارزش بیشتری پیدا میکند.
Samsung DeX؛ قابلیت کوچکی که برای بعضیها خیلی مهم است
S26 FE از Samsung DeX پشتیبانی میکند، اما A57 چنین قابلیتی ندارد.
DeX برای کاربری که میخواهد گوشی را به نمایشگر و تجهیزات جانبی متصل کند و از محیطی شبیه دسکتاپ استفاده کند، قابلیت بسیار جذابی است.
ولی اگر گوشی شما صرفاً برای تماس، شبکههای اجتماعی، فیلم، دوربین و بازی استفاده میشود، احتمالاً هیچوقت سراغ DeX نخواهید رفت.
Galaxy S26 FE یا A57؛ برای استفاده روزمره کدام بهتر است؟
اگر استفاده اصلی شما شامل موارد زیر است:
- واتساپ و تلگرام
- اینستاگرام
- وبگردی
- تماشای فیلم
- عکاسی معمولی
- بانک و برنامههای روزمره
- تماس و پیام
هر دو گوشی نیاز شما را بهخوبی پوشش میدهند.
در چنین شرایطی، A57 معمولاً انتخاب اقتصادیتر و منطقیتری است، مگر اینکه اختلاف قیمت آن با S26 FE کم باشد.
Galaxy S26 FE یا A57 برای بازی
در این بخش انتخاب روشنتر است.
S26 FE.
پردازنده Exynos 2500 آن برای کارهای سنگین و بازی مناسبتر است و بررسیهای مستقل نیز برتری عملکردی آن نسبت به A57 را نشان میدهند.
البته اگر فقط گاهی بازی میکنید، ممکن است A57 همچنان نیاز شما را برطرف کند و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نباشد.
Galaxy S26 FE یا A57 برای دوربین
اگر عکاسی معمولی میکنید، هر دو گوشی انتخابهای خوبی هستند.
اما اگر زوم، پرتره و عکاسی از سوژههای دور برایتان اهمیت دارد، S26 FE انتخاب بهتری است؛ زیرا تلهفوتوی 3X واقعی با OIS در اختیار شما قرار میدهد.
دوربین اصلی روزمره: نزدیک
زوم و پرتره: S26 FE
Galaxy S26 FE یا A57 برای باتری
در اینجا اختلاف زیادی وجود ندارد.
A57 ظرفیت 5000 میلیآمپرساعتی دارد و S26 FE از 4900 میلیآمپرساعت استفاده میکند. بنابراین اگر تنها به ظرفیت نگاه کنیم، A57 برنده است.
اما S26 FE مزیت شارژ بیسیم را اضافه میکند و برای بعضی کاربران همین موضوع از 100 میلیآمپرساعت اختلاف باتری مهمتر است.
کدام گوشی برای استفاده چندساله بهتر است؟
هر دو گزینه مناسبی هستند، اما S26 FE دو مزیت مهم دارد:
- پردازنده قدرتمندتر
- یک نسل بیشتر پشتیبانی نرمافزاری
از طرف دیگر، A57 به دلیل قیمت پایینتر احتمالی و سختافزار متعادل، میتواند خرید منطقیتری باشد؛ مخصوصاً اگر قرار نیست از تمام امکانات پیشرفته S26 FE استفاده کنید.
مهمترین سؤال: آیا S26 FE ارزش پرداخت بیشتر را دارد؟
اینجا باید از مقایسه مشخصات فاصله بگیریم و به مفهوم واقعی ارزش خرید برسیم.
فرض کنید S26 FE در همه بخشها بهتر باشد؛ اگر اختلاف قیمت آن با A57 بسیار زیاد شود، ممکن است امکانات اضافه آن برای کاربر عادی ارزش این هزینه را نداشته باشد.
در مقابل، اگر اختلاف قیمت دو مدل کم باشد، خرید S26 FE منطقیتر میشود؛ چون پردازنده قویتر، تلهفوتوی 3X، شارژ بیسیم، DeX و یک سال پشتیبانی نرمافزاری بیشتر دریافت میکنید.
قانون ساده برای بازار ایران
اختلاف قیمت کم = S26 FE
اختلاف قیمت زیاد + استفاده معمولی = A57
بازی و کار سنگین = S26 FE
استفاده روزمره + کنترل هزینه = A57
این روش تصمیمگیری از یک مقایسه صرفاً کاغذی کاربردیتر است؛ چون شرایط بازار ایران دائماً تغییر میکند.
مزایا و معایب Galaxy S26 FE
مزایا
- پردازنده قدرتمند Exynos 2500
- نمایشگر Dynamic AMOLED 2X با 120Hz
- تلهفوتوی 3X با OIS
- شارژ بیسیم 15 واتی
- Samsung DeX
- Android 17 و One UI 9
- 7 نسل ارتقای سیستمعامل
- 7 سال بهروزرسانی امنیتی
- تجربه نزدیکتر به سری S
معایب
- سنگینتر از A57
- باتری کمی کوچکتر
- 8 گیگابایت رم در مشخصات رسمی
- اگر اختلاف قیمت با A57 زیاد باشد، ارزش خرید کاهش پیدا میکند.
- برای گیمر حرفهای، بعضی گوشیهای شیائومی و POCO ممکن است رقیب جدیتری باشند.
مزایا و معایب Galaxy A57
مزایا
- وزن کمتر
- بدنه باریکتر
- باتری 5000 میلیآمپرساعتی
- نمایشگر Super AMOLED Plus با 120Hz
- دوربین اصلی 50MP با OIS
- اولتراواید 12MP
- برخی نسخهها با رم 12GB
- استاندارد IP68
- 6 نسل ارتقای سیستمعامل و 6 سال امنیت
- ارزش خرید بالقوه بالاتر در صورت اختلاف قیمت زیاد با S26 FE
معایب
- پردازنده ضعیفتر از S26 FE
- فاقد تلهفوتوی واقعی
- فاقد شارژ بیسیم
- فاقد Samsung DeX
- امکانات نزدیک به پرچمدار کمتری نسبت به S26 FE دارد.
مقایسه نهایی Galaxy S26 FE و A57
| اگر مهمترین نیاز شماست | پیشنهاد |
|---|---|
| استفاده روزمره | Galaxy A57 |
| بازی و کارهای سنگین | Galaxy S26 FE |
| دوربین معمولی | هر دو |
| زوم و پرتره | Galaxy S26 FE |
| باتری | Galaxy A57 |
| شارژ بیسیم | Galaxy S26 FE |
| وزن کمتر | Galaxy A57 |
| قدرت پردازشی | Galaxy S26 FE |
| پشتیبانی نرمافزاری | Galaxy S26 FE |
| Samsung DeX | Galaxy S26 FE |
| کنترل هزینه | Galaxy A57 |
در نهایت Galaxy S26 FE بخریم یا A57؟
اگر قرار باشد فقط یک گوشی را از نظر امکانات انتخاب کنیم، Galaxy S26 FE برنده این مقایسه است.
اما اگر قرار باشد بر اساس ارزش خرید در بازار ایران تصمیم بگیریم، پاسخ به این سادگی نیست.
A57 انتخاب بهتر برای کاربری است که: گوشی سبکتر میخواهد، استفادهاش بیشتر روزمره است، به تلهفوتو و شارژ بیسیم نیاز ندارد و میخواهد هزینه خرید را کنترل کند.
S26 FE انتخاب بهتر برای کاربری است که: قدرت بیشتری میخواهد، بازی و کار سنگین انجام میدهد، تلهفوتو و شارژ بیسیم برایش مهم است، از DeX استفاده میکند یا میخواهد یک سال پشتیبانی نرمافزاری بیشتر داشته باشد.
پس در یک جمله:
Galaxy S26 FE گوشی بهتر است؛ اما اگر اختلاف قیمت آن با A57 زیاد باشد، Galaxy A57 میتواند خرید بهتری باشد.
قبل از خرید این دو گوشی چه کاری انجام دهیم؟
- اول نیاز خودتان را مشخص کنید.
- بعد نسخه حافظه و رم را انتخاب کنید.
- قیمت روز هر دو مدل را بررسی کنید.
- اختلاف قیمت را با امکاناتی که واقعاً استفاده میکنید مقایسه کنید.
- در نهایت گارانتی، اصالت کالا و شرایط فروش را بررسی کنید.
این روش در بازار نوسانی ایران بسیار بهتر از این است که صرفاً بر اساس یک جدول مشخصات تصمیم بگیرید.
پیشنهاد موبایل هادی
در موبایل هادی پیشنهاد ما این است که هنگام خرید Galaxy S26 FE یا A57، اول مشخص کنید کدام قابلیتها واقعاً برایتان مهم هستند.
اگر به تلهفوتو، قدرت پردازشی، شارژ بیسیم و امکانات نزدیک به سری S نیاز دارید، S26 FE انتخاب جذابتری است.
اگر وزن کمتر، باتری 5000 میلیآمپرساعتی و استفاده روزمره برایتان مهمتر است، A57 انتخاب منطقیتری خواهد بود.
و مهمتر از همه، قیمت روز را در زمان خرید بررسی کنید؛ چون در بازار ایران ممکن است همین عامل نتیجه این مقایسه را تغییر دهد.
مشاهده Galaxy S26 FE و قیمت روز
سؤالات متداول Galaxy S26 FE و A57
Galaxy S26 FE بهتر است یا A57؟
از نظر امکانات و قدرت سختافزاری، S26 FE بهتر است؛ اما اگر اختلاف قیمت زیاد باشد و استفاده شما معمولی باشد، A57 میتواند ارزش خرید بیشتری داشته باشد.
Galaxy S26 FE برای بازی بهتر است یا A57؟
S26 FE به دلیل استفاده از Exynos 2500 انتخاب قدرتمندتری برای بازی و برنامههای سنگین است.
کدام دوربین بهتر است؛ S26 FE یا A57؟
دوربین اصلی هر دو 50 مگاپیکسلی با OIS است، اما S26 FE با تلهفوتوی 8 مگاپیکسلی و زوم اپتیکال 3 برابر برای زوم و پرتره گزینه کاملتری است.
A57 باتری بهتری دارد یا S26 FE؟
A57 باتری 5000 میلیآمپرساعتی دارد و S26 FE باتری 4900 میلیآمپرساعتی. از نظر ظرفیت A57 کمی جلوتر است، اما S26 FE شارژ بیسیم دارد.
Galaxy S26 FE شارژ بیسیم دارد؟
بله. S26 FE از شارژ بیسیم 15 واتی و Wireless PowerShare پشتیبانی میکند.
Galaxy A57 شارژ بیسیم دارد ؟
خیر. A57 از شارژ سیمی 45 واتی پشتیبانی میکند اما شارژ بیسیم ندارد.
S26 FE چند سال آپدیت میگیرد؟
سامسونگ برای Galaxy S26 FE تا 7 نسل ارتقای سیستمعامل و 7 سال بهروزرسانی امنیتی اعلام کرده است.
A57 چند سال آپدیت میگیرد؟
سامسونگ برای Galaxy A57 تا 6 نسل ارتقای سیستمعامل و 6 سال بهروزرسانی امنیتی اعلام کرده است.
آیا A57 برای استفاده چندساله مناسب است؟
بله. سختافزار مناسب، باتری 5000 میلیآمپرساعتی، استاندارد IP68 و پشتیبانی نرمافزاری چندساله آن را به گزینه مناسبی برای استفاده طولانی تبدیل میکنند.
اگر اختلاف قیمت S26 FE و A57 کم باشد، کدام را بخریم؟
در چنین شرایطی S26 FE معمولاً انتخاب منطقیتری است؛ چون پردازنده قویتر، تلهفوتو، شارژ بیسیم، DeX و یک سال پشتیبانی نرمافزاری بیشتر دریافت میکنید.
اگر اختلاف قیمت زیاد باشد، کدام مدل بهتر است؟
برای کاربری معمولی، A57 میتواند ارزش خرید بیشتری داشته باشد؛ مگر اینکه واقعاً به امکانات اضافه S26 FE نیاز داشته باشید.
مقالات مرتبط :
- بررسی کامل Galaxy A57
- مشاهده Galaxy S26 FE
- خرید گوشی سامسونگ
- بهترین گوشی تا 100 میلیون تومان
- قیمت گوشی امروز
جمعبندی نهایی
اگر گوشی بهتر میخواهید: Galaxy S26 FE.
اگر خرید اقتصادیتر میخواهید: Galaxy A57.
اگر اختلاف قیمت کم باشد: S26 FE.
اگر اختلاف قیمت زیاد باشد و استفاده شما معمولی باشد: A57.
در نهایت، بهترین خرید لزوماً گرانترین گوشی نیست. در بازار موبایل ایران، مدلی ارزشمندتر است که امکانات موردنیاز شما را با کمترین هزینه منطقی در اختیارتان بگذارد.

موبایل اپل | Apple
موبایل و تبلت سامسونگ | SAMSUNG
گوشی موبایل شیائومی | Xiaomi
گارد سامسونگ
گارد هوآوی
گارد ال جی
گارد سونی
برچسب محافظ صفحه سرامیکی
سرامیکی Privacy (حریم خصوصی)
محافظ صفحه سرامیکی مات
برچسب محافظ صفحه گلس
برچسب محافظ صفحه گلس فول
برچسب محافظ صفحه نانو
برچسب محافظ صفحه نانو گلس
برچسب محافظ پشت گوشی
محافظ لنز دوربین
کیف موبایل سونی
کیف موبایل هوآوی
کیف تبلت سامسونگ
کیف تبلت لنوو
کیف تبلت سایز 7 اینچ
کیف تبلت 10 اینچ
مموری و کارت حافظه
فلش مموری (USB)
هارد اکسترنال و اینترنال
اسپیکر شارژی و بی سیم
اسپیکر چمدانی
محافظ صفحه نمایش ساعت هوشمند
پاور بانک
شارژر فندکی
سر شارژر (کلگی)
کابل شارژ
شارژر وایرلس
هندزفری سیم دار
هندزفری گردنی
هندزفری و هدست بی سیم
کیف و لوازم جانبی ایرپاد
مودم اینترنت و روتر
نرم افزار رایانه
هولدر | نگهدارنده
سه پایه و مونوپاد
آویز ، بند ، سرکلیدی و پاپ سوکت
وسایل بازی موبایل
تبدیل ها و اتصالات
لوازم تعمیرات
لوازم خانگی
کیف پول | کارت | کمری


