حریم خصوصی

فروشگاه موبایل های به آدرس 93m.ir با احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

همچنین برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ما (فروشگاه هادی) قانونی صورت می‌گیرد ، در برخی موارد برای ثبت فروش محصولی مانند موبایل، نیاز به اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی است .

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه هادی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

همچنین در صورت نصب و استفاده از اپلیکیشن موبایل  با اخذ اجازه از کاربر اطلاعات زیر را به صورت ناشناس از کاربر اخذ می کند.

بطور کلی این اطلاعات یک نمودار آماری است و مشخصات فردی در آن دریافت نمیشود !

این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده اپلیکیشن  و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

– نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده اپلیکشن  و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی

این اطلاعات تنها توسط فروشگاه هادی استفاده شده و در اختیار شریک دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

ما برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال میکنیم. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

دقت داشته باشید شماره هایی که فروشگاه هادی با آن اطلاع رسانی و نظرسنجی میکند مشخص میباشد و  شماره ها جهت هماهنگی یا تماس به شما میباشد نیز در قسمت تماس با ما قابل مشاهده است.

ما ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کنیم. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ما می‌توانیم از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کنیم. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ما اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه فروشگاه هادی را از خود سلب می‌کند. فروشگاه هادی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه هادی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که فروشگاه هادی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فروشگاه هادی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ما ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
فروشگاه هادی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ما اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه هادی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است. طبق قانون تجارت الکترونیک ، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

محصولات ارائه شده در وب‌سایت ، یا توسط ما از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌گردد. و یا بعضی فروشندگان با ما همکاری می‌کنند. و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی ، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

منظور از کالای فروشندگان ، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است. که محصول خود را در وب‌سایت فروشگاه هادی عرضه کرده به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط فروشگاه هادی بررسی و مدارک موردنیاز از ایشان اخذ می‌شود.

  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
  • فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
  • خریداران حداکثر تا 2 روز پس از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
  • سفارشاتی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 و حداکثر 2 روز کاری بعد ( طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت ) در اصفهان و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
  • 1 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، بدین‌معنی‌ است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در فروشگاه هادی است.
  • منظور از 1 روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار توسط فروشنده است ، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد که در اکصر مواقع نهایت تا 2 روز است .
  • در صورت بروز تأخیر در پردازش سفارش شما ، این موضوع از طریق پیامک یا تماس به شما اطلاع رسانی شده و فروشگاه هادی تلاش خواهد کرد محصول/محصولات موردنظر شما را ظرف 72 ساعت تأمین کند، 
  • نحوه‌ی برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه ما است ، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
  • در صورت خراب ، معیوب بودن جنس و یا عدم تطابق جنس مبتوانید با ما هماهنگ کنید و محصول را مرجوع نمایید .

  •  

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس :

031-33873393 (پاسخگویی در ساعات کاری)

آدرس :

اصفهان – اصفهان – خیابان امام خمینی – محله دهنو – خیابان ولی عصر مرکزی – جنب بن بست 41 – موبایل هادی